Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 09.00 Yerseke JO7-2 Kruiningen JO7-1JM co -
11 sep 09.20 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
11 sep 09.30 Yerseke JO7-2 Wemeldinge JO7-1JM co -
11 sep 09.40 HKW'21 JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
18 sep 09.15 Yerseke JO7-2 Kruiningen JO7-1JM co -
18 sep 09.35 Wemeldinge JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
18 sep 09.45 Yerseke JO7-2 HKW'21 JO7-1 co -
18 sep 09.55 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
25 sep 09.30 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
25 sep 09.40 Yerseke JO7-2 HKW'21 JO7-1 co 6-1
25 sep 10.00 Kruiningen JO7-1JM Yerseke JO7-2 co 3-1
25 sep 10.10 Yerseke JO7-2 Wemeldinge JO7-1JM co 2-3
02 okt 10.00 Yerseke JO7-2 Wemeldinge JO7-1JM co -
02 okt 10.20 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
02 okt 10.30 Yerseke JO7-2 HKW'21 JO7-1 co -
02 okt 10.40 Kruiningen JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
09 okt 09.00 Yerseke JO7-2 Kruiningen JO7-1JM co -
09 okt 09.20 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
09 okt 09.30 Yerseke JO7-2 HKW'21 JO7-1 co -
09 okt 09.40 Wemeldinge JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
16 okt 09.00 Yerseke JO7-2 Kruiningen JO7-1JM co -
16 okt 09.20 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
16 okt 09.30 Yerseke JO7-2 Wemeldinge JO7-1JM co -
16 okt 09.40 HKW'21 JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
06 nov 09.30 DwO'15 JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
06 nov 09.40 HKW'21 JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
06 nov 09.50 Yerseke JO7-2 Rillandia JO7-2 co -
13 nov 09.30 DwO'15 JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
13 nov 09.40 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
13 nov 09.50 Yerseke JO7-2 Rillandia JO7-2 co -
20 nov 09.40 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
20 nov 09.50 Yerseke JO7-2 Rillandia JO7-2 co -
27 nov 09.30 Kloetinge JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
27 nov 09.40 Heer Arendskerke JO7-2JM Yerseke JO7-2 co -
27 nov 09.50 Yerseke JO7-2 Rillandia JO7-2 co -
04 dec 09.30 DwO'15 JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
04 dec 09.40 HKW'21 JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
11 dec 08.40 Hansweertse B. JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
11 dec 08.50 Yerseke JO7-2 Kloetinge JO7-1 co -
29 jan 09.30 ST Oostkapelle/Domburg JO7-1JM Yerseke JO7-2 co -
29 jan 09.40 Yerseke JO7-2 Colijnsplaatse Boys JO7-1 co -
29 jan 09.50 Zeelandia Middelburg JO7 Paars Yerseke JO7-2 co -
05 feb 09.30 Colijnsplaatse Boys JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
05 feb 09.40 Yerseke JO7-2 Heer Arendskerke JO7-2JM co -
05 feb 09.50 Zeelandia Middelburg JO7 Paars Yerseke JO7-2 co -
12 feb 10.15 Yerseke JO7-2 Kloetinge JO7-1 co -
12 feb 10.25 SJO Lebo/SVN/VVB JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
12 feb 10.35 Yerseke JO7-2 Zeelandia Middelburg JO7 Paars co -
19 feb 09.30 Yerseke JO7-2 Zeelandia Middelburg JO7 Paars co -
19 feb 09.40 Yerseke JO7-2 SJO Lebo/SVN/VVB JO7-1 co -
19 feb 09.50 SJO Serooskerke/Veere JO7-1 Yerseke JO7-2 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!