Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Trainingsschema


Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Yerseke JO16-1 19.45 - 21.00 Ricardo Zuidweg
  • -
Yerseke JO19-1 19.45 - 21.00 Johny Christiaanse
  • Kleedkamer 5
  • verdere begeleiding
Yerseke VR1 19.45 - 21.00 Marvin Hoogerland
  • Trainingsveld
  • Kleedkamer 3
  • verdere staf, Kees Zoeteweij,

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Yerseke JO8-1 18.30 - 19.45 Bart van Steveninck
  • Trainingsveld vak 5
  • Kleedkamer 3
  • -
Yerseke JO9-1 18.30 - 19.45 Robin Burger
  • Kleedkamer 3
  • -
Yerseke JO10-1 18.30 - 19.45 Corne van der Jagt
  • Kleedkamer 4
  • -
Yerseke JO11-1 18.30 - 19.45 Jordy Boone
  • -
Yerseke JO14-1 18.30 - 19.45 Nick Nieuwdorp
  • Trainingsveld vak 6
  • Kleedkamer 4
  • -
Yerseke 3 19.45 - 21.00 Hans Bakker
  • Trainingsveld
  • Kleedkamer 5
  • verdere begeleiding Ronnie Duinkerke en Michel Elzinga
Yerseke 4 19.45 - 21.00 Hans Bakker
  • Trainingsveld
  • Kleedkamer 5
  • t' Vuufde. Leider Dennis Zoeteweij
Yerseke 5 19.45 - 21.00 Hans Bakker
  • Trainingsveld
  • Kleedkamer 5
  • Leider Arjan Hout
Yerseke 2 19.45 - 21.15 Kees de Smit, Louis Scheele
  • Veld 2
  • Kleedkamer 2
  • Verdere begeleiding, Jan Janse
Yerseke 1 20.00 - 21.30 Alexander van Keulen
  • Veld 3
  • Kleedkamer 1
  • Verdere staf, Bart Dekker, Mike de Wit, Frans Wondergem, Elco de Schipper, Ronald Joosse, Pascal Hoogerheide en Harvey de Wit.

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Yerseke JO7-1 16.30 - 17.30 Piet den Toonder
  • Kleedkamer 6
  • -
Yerseke JO16-1 19.45 - 21.00 Ricardo Zuidweg
  • -
Yerseke JO19-1 19.45 - 21.00 Mark Goeman
  • Kleedkamer 5
  • Verdere begeleiding
Yerseke VR1 19.45 - 21.00 Marvin Hoogerland
  • Trainingsveld
  • Kleedkamer 3
  • verdere staf, Kees Zoeteweij,

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Yerseke JO8-1 18.30 - 19.45 Bart van Steveninck
  • Trainingsveld vak 5
  • Kleedkamer 3
  • -
Yerseke JO9-1 18.30 - 19.45 Robin Burger
  • Kleedkamer 3
  • -
Yerseke JO10-1 18.30 - 19.45 Corne van der Jagt
  • Kleedkamer 4
  • -
Yerseke JO11-1 18.30 - 19.45 Jordy Boone
  • -
Yerseke JO14-1 18.30 - 19.45 Nick Nieuwdorp
  • Trainingsveld vak 6
  • Kleedkamer 4
  • -
Yerseke 3 19.45 - 21.00 Hans Bakker
  • Trainingsveld
  • Kleedkamer 5
  • verdere begeleiding Ronnie Duinkerke en Michel Elzinga
Yerseke 4 19.45 - 21.00 Hans Bakker
  • Trainingsveld
  • Kleedkamer 5
  • 't Vuufde. Leider Dennis Zoeteweij
Yerseke 5 19.45 - 21.00 Hans Bakker
  • Trainingsveld
  • Kleedkamer 5
  • Leider Arjan Hout
Yerseke 2 19.45 - 21.15 Kees de Smit, Louis Scheele
  • Veld 2
  • Kleedkamer 2
  • Verdere begeleiding, Jan Janse
Yerseke 1 20.00 - 21.30 Alexander van Keulen
  • Veld 3
  • Kleedkamer 1
  • Verdere staf, Bart Dekker, Mike de Wit, Frans Wondergem, Elco de Schipper, Ronald Joosse, Pascal Hoogerheide en Harvey de Wit
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!