Nieuws — 24 april 2016

Zaterdag 23 april de dag dat het moest gaan gebeuren na gelijkspel in Steen en wel tegen de nummer 2 van de competitie Zeelandia Middelburg bij winst of gelijkspel was het kampioenschap een feit.Kampi 4

Na een goede voorbereidende week waarin scherp werd getraind was de voorbereiding voor de wedstrijd minder 2 man te laat en niet zo klein beetje de spanning liep op en de koppen moesten bij elkaar gestoken worden.

De wedstrijd dan Yerseke begon voortvarend en al na 3 minuten zette Ralph zich alleen voor de keeper maar miste helaas Kampi 5

Yerseke was sterker en enkel mogelijkheden werden gemist toen lichte overtreding op Jacques waar niet werd voor gefloten en de spits van Zeelandia ging alleen op Colin af en strafte dit genadeloos af!

Hierna ging Yese nadrukkelijk op zoek naar de gelijkmaker maar paal en onzuiverheden waren ons deel , dus werd het een ruststand van 0-1 wat een tegenvaller.

2e heflt was aanzienlijk minder van Yese zenuwen gingen meespelen en kansen werden aan beide zijdes niet gecreerd met nog maar 20 minuten te gaan kreeg Hakuna Matata toch een kans en deze werd wel gemaakt 1-1 Kampi 2

Het spel werd nog grimmiger en zenuwachtiger en kansen werden gemist dit is slecht voor het hart , 5 minuten extra speeltijd en dan JAAAAA KAMPIOEN

Kampi 3

 

 

Deel dit bericht

About Author

V.V. Yerseke

Login

Lost your password?